Obrázky

Technologie

Provozovna využívá moderní technologie pro opracování masivních, dýhovaných, laminovaných, vrstvených, tvarových a plošných aglomerovaných materiálů.

Technologická linka se skládá z kompletní řady strojů pro řezání a formátování dílců, dále pak tloušťkovací, srovnávací a vrchní frézky, stroje na opracování a spojení dýhy, širokopásové brusky s elektronickou patkou pro broušení dýhovaných dílců, hranové a pásové brusky, jedno-etážového vyhřívaného lisu včetně tvarových šablon pro atypické moduly, formátovací pilou s elektronickým ovládáním posunu a nastavením pro rozměry dílce, polautomatickým zařízením na průběžné olepování hran a nákližků, kolíkovacím strojem a ostatními stroji a vybavením běžným v nábytkářských a truhlářských provozech.

Povrchová úprava je prováděna jak vysokotlakým tak i nízkotlakým zařízením pro nanášení jednosložkových, dvou a více komponentních laků ve stříkacím boxu. Pro kompletace a dokončovací postupy je využívána profesionální řada ručního elektrického nářadí od renomovaných firem pro práci v ruční dílně a na montážích u zákazníků.

Naše výrobky obsahují osvědčené nejnovější materiály, kování a komponenty od renomovaných výrobců: